SVATEBNÍ STANOVÁNÍ
Ubytujte své hosty stylově, efektivně a přímo tam!

Ubytování svatebních hostů, či dokonce vás, novomanželů, ve stanech Stanový hotel, může být právě tím prvkem, který dotvoří atmosféru vaší svatby k dokonalosti a příjemně překvapí vaše ctěné obecenstvo.

Může také vyřešit zdánlivě neřešitelné problémy. Jako například nedostatek ubytovacích kapacit v dané lokalitě a s tím související starosti, chybějící venkovní relaxační zóna, kde se mohou oslavami vyčerpaní svatebčané svalit a v klidu si odpočinout či vleže poklábosit s dalšími náhodně odpadlými.
Proč nemít vše pěkně pod kontrolou na jednom místě s přidanou hodnotou neobvyklého zážitku?

Naše stany Stanový hotel nabízíme k pronájmu v několika standardních variantách vnitřního vybavení a uspořádání.

Pro akce typu svatba doporučujeme varianty Stanoslav, Relax a Excelence. V případě individuálních požadavků vám samozřejmě vyjdeme maximálně vstříc. Dovoz, výstavba a další doplňkové služby jsou samozřejmostí. To vše a ještě více jsme pro vás schopni zařídit jednoduše, efektivně a hlavně bez starostí na vaší straně.

Momentálně disponujeme 40 stany s ubytovací kapacitou až 200 osob, a to při zachování vysokého komfortu pro ubytované. V případě potřeby jsme schopni zajistit také elektrifikaci a vytápění stanů.

K pronájmu také nabízíme náš menší strečový beduínský párty stan s kapacitou okolo padesáti veselících se, nebo třiceti usazených hodujících osob. Velmi dobře poslouží jako střecha pro menší hostinu, taneční parket, nebo třeba zázemí pro občerstvení (catering).

Pronájem beduínský stan svatba

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 732 145 147 (Martin), nebo 602 648 621 (David).

Glamping | Prodej a pronájem stanů kruhového typu belltent | Zásady zpracování osobních údajů | Všeobecné obchodní podmínky (VOP)
© 2021 Stanový hotel s.r.o.