SVATEBNÍ STANOVÁNÍ
Ubytujte své hosty stylově, efektivně a přímo tam!

Ubytování svatebních hostů, či dokonce vás, novomanželů, ve stanech Stanový hotel, může být právě tím prvkem, který dotvoří atmosféru vaší svatby k dokonalosti a příjemně překvapí vaše ctěné obecenstvo.

Může také vyřešit zdánlivě neřešitelné problémy. Jako například nedostatek ubytovacích kapacit v dané lokalitě a s tím související starosti, chybějící venkovní relaxační zóna, kde se mohou oslavami vyčerpaní svatebčané svalit a v klidu si odpočinout či vleže poklábosit s dalšími náhodně odpadlými.
Proč nemít vše pěkně pod kontrolou na jednom místě s přidanou hodnotou neobvyklého zážitku?

Naše stany Stanový hotel nabízíme k pronájmu v několika standardních variantách vnitřního vybavení a uspořádání.

Pro akce typu svatba doporučujeme varianty Stanoslav, Relax a Excelence. V případě individuálních požadavků vám samozřejmě vyjdeme maximálně vstříc. Dovoz, výstavba a další doplňkové služby jsou samozřejmostí. To vše a ještě více jsme pro vás schopni zařídit jednoduše, efektivně a hlavně bez starostí na vaší straně.

Momentálně disponujeme 40 stany s ubytovací kapacitou až 200 osob, a to při zachování vysokého komfortu pro ubytované. V případě potřeby jsme schopni zajistit také elektrifikaci a vytápění stanů.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 732 145 147 (Martin), nebo 602 648 621 (David).

Glamping | Prodej a pronájem stanů kruhového typu belltent | Zásady zpracování osobních údajů | Všeobecné obchodní podmínky (VOP)
© 2021 Stanový hotel s.r.o.