Co je to glamping main banner_mobile

CO JE TO GLAMPING?

Stanový hotel pro glamping. Glamping se Stanovým hotelem.

Co je to GLAMPING?

Název glamping výchází ze spojení dvou anglických výrazů “glamorous” a “camping”. Ve volném překladu tedy něco jako “okouzlující kempování”. A aby to bylo okouzlující, musí to být také pohodlné.
Bydlet v lese ve stanu a v pohodlí? Pro mnohé asi tak trošku sci-fi představa.

Doby trampských srazů jsou pryč a ne každý je příznivcem spaní v lese, ve stanu o velikosti rakve, kde v případě deště, mohu tak akorát sám ležet a dumat nad smyslem života, navíc na karimatce o tloušťce 15 mm, ze které mám ráno na zádech otlačeno i jehličí.

Glamping znamená parádní kemping

A tu kdosi, kdesi, kdysi, přišel s nápadem glamping-u, tzn. mít pěkně pohodlí a pohodičku i tam, kde to normálně není a kde by to jeden tak úplně nečekal. A tak se určitá skupina spoluobčanů začala zabývat taháním težkých a rozložitých stanů, hromady vybavení a často i záhadných artefaktů do odlehlých míst divočiny a užívat si pobyty v těchto končinách komfortně a plnými doušky. Tak to můžete mít i vy, protože my to pro vás zařídíme.
Samozřejmě, že glamping není zdaleka určen pouze pro páry, rodiny a malé skupinky přátel, kteří chtějí okusit něco nového. Glamping se stal bežnou součástí velkých hudebních a jiných festivalů ve světě i u nás a to v podobě tzv. stanových městeček.

Kempování, nebo-li ubytování v glamping-ové podobě je však vhodné pro jakékoli akce a události, zejména pak pro tábory, firemní akce, sportovní události a svatby.

Glemping na svatbách je nezapomenutelným zážitkem pro všechny ubytované a zároveň pomáhá řešit vcelku bežný problém nedostatečných, nebo žádných ubytovacích kapacit menších penzionů a jiných, jinak pro svatbu vhodných objektů.

No a takový, řekněme romantický glamping ve dvou, při svíčkách, za teplého letního večera někde u jezera, okořeněný třeba bouřkou – za to vám váš partner, či partnerka určitě poděkuje (asi!) a bude si to navždy pamatovat. Říkáte si, jestli to myslíme vážně? Nezbývá než to zkusit.

Z našeho pohledu ale není glamping jen o tom mít uprotřed lesa, či ve svém oblíbeném kempu komfort podobný domovu. Je to především zábava a zážitek, které mají své kouzlo, a když je vyzkoušíte, jistě nám dáte za pravdu.

Glamping s rodinou a přáteli znamená pohodu a veselo

A protože víme, jak moc je to fajn a jak moc se to lidem líbí, rozhodli jsme se nejen glampingové stany a vybrané příslušenství prodávat, ale hlavně vše pronajímat.

Nákupní cena kvalitního vybavení, jako je to naše, není totiž úplně zanedbatelná (řádově v desítkách tisíců Kč) a jestli někam vyrazíte dvakrát do roka, je zřejmě zbytečné investovat.

Naše stany jsou k účelu glamping-u navrženy a vyrobeny. Použitým materiálům a technologii a kvalitě výroby se v tomto případě jen tak něco nevyrovná a právě proto jsou naše stany to pravé ořechové – nebo spíše bavlněné a prodyšné!

VARIANTY A CENY PRONÁJMU PRO GLAMPING E-SHOP

Kontaktujte nás

Máte nějaké otázky?

Pro více informací vyplňte formulář, nebo nás kontaktujte na číslech:

732 145 147 - Martin Pelikán
602 648 621 - David Hrnčiřík