Svatební glamping se Stanovým hotelem main banner_mobile

SVATEBNÍ GLAMPING

40 stanů

máme k dispozici.

200 osob

můžeme komfortně ubytovat.

KOMFORTNÍ A ÚTULNÉ STANOVÁNÍ NA VAŠÍ SVATBĚ

Ubytujte své hosty stylově, efektivně a v místě svatby.

Ubytování svatebních hostů, či dokonce vás, novomanželů, ve stanech Stanový hotel, může být právě tím prvkem, který dotvoří, umocní, či odlehčí atmosféru vaší svatby a třeba i překvapí vaše ctěné obecenstvo.
Může také vyřešit zdánlivě neřešitelné problémy! Jako například nedostatek ubytovacích kapacit v dané lokalitě a s tím související starosti, nebo chybějící venkovní relaxační zónu, kde se mohou oslavami vyčerpaní svatebčané svalit a v klidu si odpočinout či vleže poklábosit s dalšími náhodně svalenými.
Proč nemít vše pěkně pod kontrolou na jednom místě s přidanou hodnotou neobvyklého zážitku?

Nabízíme k pronájmu různé druhy stanů a ty na ubytování v několika variantách vnitřního vybavení a uspořádání.
Pro akce typu svatba doporučujeme varianty Stanoslav, Relax a Excelence. V případě individuálních požadavků vám samozřejmě vyjdeme maximálně vstříc. Dovoz, výstavba a další doplňkové služby jsou samozřejmostí. To vše a ještě více jsme pro vás schopni zařídit jednoduše, efektivně a hlavně bez starostí na vaší straně.

Momentálně disponujeme 40 stany s ubytovací kapacitou až 200 osob, a to při zachování vysokého komfortu pro ubytované. V případě potřeby jsme schopni zajistit také elektrifikaci a vytápění stanů.

K pronájmu také nabízíme náš beduínský párty stan s kapacitou okolo padesáti veselících se, nebo třiceti usazených hodujících osob. Velmi dobře poslouží jako přístřeší pro menší hostinu, nad taneční parket, nebo třeba jako zázemí pro občerstvení (catering).

VARIANTY A CENY PRONÁJMU

Kontaktujte nás

Máte nějaké otázky?

Pro více informací vyplňte formulář, nebo nás kontaktujte na číslech:

732 145 147 - Martin Pelikán
602 648 621 - David Hrnčiřík